Wychowankowie

Poniżej zamieszczam listę moich wychowanków. Nie jest to jeszcze pełna lista, przez kilka lat kilka nazwisk uleciało z pamięci. Sukcesywnie postaram się dodawać pozostałą grupę moich podopiecznych.

Moi wychowankowie:


Marcin Myśliwiecki – Mistrz Polski, Mistrz Śląska, zdobywca Pucharu Ziemi Puckiej

Marcin Myśliwiecki

To Dominik pierwszy poznał się na moim talencie. Dwa lata przekonywał mnie do wzięcia udziału w zawodach kulturystycznych. Po tak długim okresie namawiania nie mogłem odmówić i zdecydowałem się na starty w sezonie wiosennym 2014. Na pierwsze zawody wybraliśmy Debiuty w Ostrowii Mazowieckiej. Po 3-miesięcznym okresie przygotowawczym stanąłem na scenie i ku mojej uciesze zdobyłem złoty medal. Następnie był Puchar Ziemi Puckiej, również złoto. I kolejne coraz bardziej prestiżowe zawody; Mistrzostwa Śląska oraz Mistrzostwa Polski. Trener widząc moją formę i rzetelną pracę obiecał że wygram wszystko i tak też się stało. Na cztery starty w debiutanckim sezonie zdobyłem cztery złote medale. W swojej kategorii wagowej byłem po prostu bezkonkurencyjny.
Dobry trener to połowa sukcesu. Dzięki Dominik !!

Marcin Myśliwiecki !

Marcin Myśliwiecki

 

Piotr Zieliński Wicemistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej Weteranów i Anna Bernady Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski w Fitness Sylwetkowym Weteranek

Piotr Zieliński i Anna BernadyW wieku 40 lat postanowiliśmy spełnić nasze marzenie i postawić pierwszy krok na kulturystycznej scenie. Mógł być to nasz pierwszy i zarówno ostatni start. Dlatego potrzebowaliśmy naprawdę dobrego trenera, który wydobędzie z nas maksimum możliwości. Wybraliśmy Dominika i odnieśliśmy sukces. teraz już na pewno nie mamy zamiaru rezygnować ani z treningów siłowych, ani ze startów. Mało tego mamy ochotę na poprawienie wyników.

Anna Bernady i Piotr Zieliński

 

Wojciech Rutkowski – V-ce mistrz polski, czwarty kulturysta klasyczny świata

Wojciech RutkowskiTo Dominikowi zawdzięczam największe sukcesy. Mianowicie v-ce mistrzostwo Polski Juniorów w Kulturystyce Klasycznej w 2008 roku oraz 4-te miejsce w Mistrzostwach Świata w roku 2009. Dominik układał mi dietę i trening oraz uczył pozować. W tym miejscu składam Ci Dominiku serdeczne podziękowania i mam nadzieję że nasza współpraca będzie się dalej układać .

Wojciech Rutkowski

 

Marek Dorosz – Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski, czwarty kulturysta europy i świata.

Marek DoroszDziękuje Dominikowi za pomoc w przygotowaniach do zawodów. Dominik prowadzi mnie od początku mojej przygody z kulturystyką. Razem doszliśmy dom czwartego miejsca na Świecie w kulturystyce klasycznej w 2008 roku oraz czwartej lokaty w Europie w kulturystyce ekstremalnej w roku 2009.
W 2010 doprowadził mnie do Mistrzostwa Polski Juniorów w kategorii +75 kg oraz open. W tym samym roku zdobyliśmy też Puchar Polski Seniorów w Kulturystyce Klasycznej. Sam nie wiem, który sukces jest największy, ale w osiągnięciu każdego pomógł mi Dominik.
Dominik dzięki za dietę, trening i wieloletnią współpracę.

Marek Dorosz

 

Krzysztof Ochnik – Uniwersytecki Mistrz Polski

Dominik pomagał mi w moim jedynym jak do tej pory starcie, na szczęście okupionym sukcesem. W 2010 roku zdobyłem Złoty medal w Uniwersyteckich Mistrzostwach Polski w kategorii 80 kg oraz srebrny medal w kategorii open.
Jeżeli znów zdecyduję się wystartować na pewno poproszę Dominika o pomoc w przygotowaniach, a tymczasem dziękuje za mistrzostwo.

Krzysztof Ochnik

 

Arkadiusz Misiak – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski

Arkadiusz MisiakDominik kierował moimi przygotowaniami do pierwszych startów. W 2008 roku wygraliśmy debiuty w kategorii 75 kg. Miesiąc później zdobyliśmy v-ce mistrzostwo Polski w tej samej kategorii wagowej.
Dziś jestem trzykrotnym v-ce mistrzem Polski Seniorów i wciąż konsultuję się z Dominikiem w sprawach suplementacji i nauki pozowania
Dominik dzięki za dotychczasowe sukcesy. Liczę na kolejne.

Arkadiusz Misiak

 

Irena Radziejewska – zwyciężczyni debiutów 2005.

Irena RadziejewskaChcę podziękować Dominikowi za przygotowanie mnie do jedynych jak do tej pory zawodów kulturystycznych w jakich wystąpiłam. W 2005 roku zwyciężyłam w debiutach kulturystycznych. Dominik układał mi dietę, program treningowy oraz plan suplementacji dzięki czemu moja sylwetka bardzo się zmieniła. Uczył mnie również sztuki pozowania gdyż bez odpowiedniej prezencji scenicznej nie byłoby możliwe wygranie zawodów ogólnopolskiej rangi.
Z czystym sumieniem polecam Dominika jako trenera personalnego.

Irena Radziejewska

 

Piotr Ściegienny – Mistrz Polski Młodzików

Piotr ŚciegiennyW 2006 roku zdobyłem Mistrzostwo Polski Młodzików. Zakwalifikowałem się tym samym do kadry Polski na Mistrzostwa Świata w Kulturystyce Klasycznej Juniorów. Moim trenerem był wtedy Dominik Hałas. Dwa lata oźniej doszliśmy do czwartego miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów. Jak do tej pory był to Mój ostatni start. Teraz zamierzam wrócić na scenę. Na pewno znów poproszę Dominika o pomoc. Moim zdaniem to najlepszy trener na Lubelszczyźnie.

Piotr Ściegienny

 

Janusz Chwaszczewski – zdobywca czwartego miejsca w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce Klasycznej

Janusz ChwaszczewskiDziękuję Dominikowi za przygotowanie mnie do Debiutów Kulturystycznych w 2005 oraz Mistrzostw Polski w 2008 roku. Zarówno na jednych jak i drugich zawodach zająłem czwartą lokatę. Mam już 40 lat i bardzo szczupłą budowę ciała gdyż całe życie trenuję sporty walki. Jednak poprzez odpowiedni trening, dietę i suplementację udało mi się uzyskać sylwetkę kulturysty dzięki czemu spełniło się moje marzenie i stanąłem na scenie wśród najlepszych kulturystów klasycznych w kraju.
Organizacją planu przygotowań zajmował się właśnie Dominik. Polecam go jako trenera.

Janusz Chwaszczewski

Możliwość komentowania jest wyłączona.