Specjalista Do Zwalczania Otyłości

Szkolenie Specjalista Do Zwalczania OtyłościW dniach 4-5.06. 2011 w Spale odbyło się szkolenie pod tytułem „Specjalista Do Zwalczania Otyłości” zorganizowane przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce i Fitness „Sylwetka”. Stowarzyszenie to założył Trener Kadry Narodowej Juniorów w Kulturystyce Leszek Michalski do Spółki z Katarzyną Matellą Dietetyczką Kadry Narodowej w Kulturystyce i Fitness. Z Leszkiem i Kasią znamy się od lat i z doświadczenia wiem, iż posiadają ogromna wiedzę którą potrafią doskonale przekazać. Słuchać ich wykładów to czysta przyjemność. Dlatego nie mogło mnie tam zabraknąć. Moje zdanie podzielał Michał Stępniak ze swoją dziewczyną Agnieszką. Podjęliśmy wspólnie zgodną decyzję, wsiedliśmy w stare dobre audi i wyjechaliśmy się doszkalać. Więc jak widzicie dosyć licznie reprezentowaliśmy „Arenę”.
Na miejscu spotkaliśmy znanych kulturystów. Obecność Kamila Majka, Tomasza Lecha czy Rafała Filipczuka mówi sama za siebie o poziomie i wartości merytorycznej tego kursu. Tak znani zawodnicy i wielu innych ludzi którzy siedzą w tym sporcie i tak jak my pracują jako instruktorzy przyjechało uzupełnić swoją wiedzę bo wiedzą, iż jest to bardzo ważne. Nauka bowiem nieustannie posuwa się do przodu i odkrywa przed nami nowe możliwości. Pomaga zadowalać naszych klientów. Pokazuje, że dieta może być jednocześnie smaczna i skuteczna. Ujawnia bardzo ciekawe nowe systemy treningowe przyspieszające metabolizm.
Zdjęcia z jednych z takich zajęć możecie obejrzeć w galerii pt. „Cross fit w Spale”. Mówię Wam po dwóch rundach obejmujących dziesięć stanowisk każdemu z nas ciężko się oddychało. To naprawdę fajna i skuteczna odmiana treningu interwałowego. Po odbyciu takich zajęć nasz metabolizm niewiarygodnie przyspiesza aż na 24 godziny, co bardzo pomaga w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Trening trwa około 30-40 minut, jest wiec stosunkowo krótki, a dodatkowym jego plusem jest wykonywanie go na świeżym powietrzu. Kto chce spróbować zapraszamy na zapisy do fitness klubu „ARENA” przy ul. Watykańskiej 4.

 

Certyfikat:

Certyfikat Specjalista Do Zwalczania Otyłości

 

Kilka zdjęć z pobytu na szkoleniu w Spale:


 

Film:

 

Dominik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kursy i szkolenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.