Prasa: Dominik Hałas po siedmiu latach wraca do startów

MMLublin.pl27-letni lublinianin w barwach klubu sportowego Paco pokaże się na zawodach po raz pierwszy po długiej przerwie. II Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness Seniorek i Seniorów w Bytowie odbędą się 10 kwietnia.
– Chcę dać z siebie wszystko. Zdecydowałem, że pojadę po to, żeby się pokazać i wypróbować swoje siły. Przygotowywałem się od początku tego roku, jestem zadowolony z tego, co sobie wypracowałem w ciągu tych miesięcy i jadę zapoznać się z konkurencją – stwierdza kulturysta.

Trener personalny i jeden z czołowych kulturystów w Polsce wystąpi w wadze ciężkiej +90kg. Jeśli wygra, następną turą będzie zebranie wszystkich zwycięzców do kategorii Open. – Myślę, że będzie bardzo silna konkurencja. Ja zawsze mierzę wysoko. Jadę po złoto, a co z tego będzie to okaże się już na mistrzostwach Pomorza. Jeśli zdobędę pierwsze miejsce, pojadę na Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska, które będą siedemnastego kwietnia. Jeżeli się nie powiedzie, to będę szykować i pojadę już na Mistrzostwa Polski, żeby zrobić jak najlepszą formę – opisuje Hałas.

Od 29 kwietnia do 1 maja Częstochowie odbędą się XXXV Mistrzostwa Polski Kobiet, Mężczyzn, Par i Osób Niepełnosprawnych w Kulturystyce i Fitness, Kulturystyce Klasycznej i Bikini. Będą to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Europy, które w Bułgarii obędą się od 23-25 maja.

II Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness Seniorek i Seniorów odbędą się w następujących kategoriach:
a) seniorki:
Fitness sylwetkowe kobiet – wszechkategoria (OPEN)
b) seniorzy:
Kulturystyka mężczyzn:
– kat. do 70 kg
– kat. do 80 kg
– kat. do 90 kg
– kat. + 90 kg
– kat. OPEN, w której zmierzą się wyłącznie zwycięzcy powyższych kategorii wagowych
c) Kulturystyka klasyczna mężczyzn – wszechkategoria (OPEN)
d) Kulturystyka osób niepełnosprawnych na wózkach (OPEN)

Autor: Katarzyna_D
Żródło: mmlublin.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Prasa i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.